Duke u ngarkuar...
-
+
Bli Tani
Pershkrimi

Aksesori me trend, varese syzesh kaq te bukura, per femra, Vijne me nje dizajn te vecante, prej materiali cilesor aliazhi, Per tu dukur stil ne cdo moment te dites!

Transporti

Tirane 12-24 Ore (100 Leke)

Rrethe 24-48 Ore (200 Leke)

Kosove 72 Ore (5 Euro)

Kodi:#89009

Kategori: Bizhu & Aksesore, Aksesorë, Aksesorë Syzesh

Elektronik&jewelery
(100% Vleresime)
Vizito dyqanin
Elektronik&jewelery
Shkarko Gjejevete.al

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.