Duke u ngarkuar...
-
+
Bli Tani
Pershkrimi

Bluze per meshkuj casual me menge te shkurtra. Material shume cilesor dhe i rehatshem. Dizajn i bukur modern Moschino. Vjen ne ngjyre te bardhe dhe te zeze. Masat: S-2XL.

Transporti

Tirane 12-24 Ore (100 Leke)

Rrethe 24-48 Ore (200 Leke)

Kosove 72 Ore (5 Euro)

Kodi:#88995

Kategori: Fashion, Veshje Meshkuj, Bluza

Fashion Shop
(100% Vleresime)
Vizito dyqanin
Fashion Shop
Shkarko Gjejevete.al

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.