Duke u ngarkuar...
-
+
Bli Tani
Pershkrimi

Bluze per meshkuj, Emporio Armani, casual, Prej material teper cilesor pambuku, e disponueshme ne ngjyre: te bardhe dhe te zeze, Masat: S-XXL.

Transporti

Tirane 12-24 Ore (100 Leke)

Rrethe 24-48 Ore (200 Leke)

Kosove 72 Ore (5 Euro)

Kodi:#88994

Kategori: Fashion, Veshje Meshkuj, Bluza

Fashion Shop
(100% Vleresime)
Vizito dyqanin
Fashion Shop
Shkarko Gjejevete.al

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.