Duke u ngarkuar...
-
+
Bli Tani
Pershkrimi

Ore rere me llamba qelqi te lidhura brenda nje bazamenti prej druri me ngjyre roze, blu dhe lejla. Me drita qe ndricojne te cilat e bejne dhe me te vecante, Dhurata perfekte per personin tuaj!

Transporti

Tirane 12-24 Ore (100 Leke)

Rrethe 24-48 Ore (200 Leke)

Kosove 72 Ore (5 Euro)

Kodi:#88650

Kategori: Dhurata & Suvenire, Dhurata, Zbukuruese

Personalized & More
(100% Vleresime)
Vizito dyqanin
Personalized & More
Shkarko Gjejevete.al

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.