Duke u ngarkuar...
-
+
Bli Tani
Pershkrimi

Bazament cadre qe ngulet ne rere, eshte i pershtatshem per tub deri ne 3 cm. Gjatesia x Gjeresia: 38 x 4 CM

Transporti

Tirane 12-24 Ore (100 Leke)

Rrethe 24-48 Ore (200 Leke)

Kosove 72 Ore (5 Euro)

Kodi:#86764

Kategori: Produkte Plazhi, Aksesore, Termus

Home Supplies
(100% Vleresime)
Vizito dyqanin
Home Supplies
Shkarko Gjejevete.al

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.