Duke u ngarkuar...
-
+
Bli Tani
Pershkrimi

Kufje me Bluetooth Picun Modeli: Lucky Cat, Vijne me nje dizajn teper te vecante te palosshem ne ngjyre roze me te bardhe me veshe maceje me drita shumengjyreshe, Perbehen nga nje material i bute ne pjesen e vesheve per mbrojtjen e tyre per perdorim sa me komod. Funksionojne me Bluetooth 5.0 per te transferuar muzike nga pajisja juaj. E pajisur me mikrofon te integruar i cili i eleminon zhurmat e jashtme ne momentin qe jeni duke folur ne telefonate. Vjen me buton ON/OFF, buton + dhe - per te ngritur dhe ulur volumit, Fishe AUX 3.5MM dhe gjithashtu ka vend per karte TF 32G, Per te ndezur/ fikur dritat mjafton te mbani shtypur 2 butonat e volumit + dhe - per rreth 3 sekonda. Distance lidhjeje: 10 m

Transporti

Tirane 12-24 Ore (100 Leke)

Rrethe 24-48 Ore (200 Leke)

Kosove 72 Ore (5 Euro)

Kodi:#86682

Kategori: Telefona & Aksesore, Aksesorë, Kufje

Tech Shop
(100% Vleresime)
Vizito dyqanin
Tech Shop
Shkarko Gjejevete.al

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.