Duke u ngarkuar...
-
+
Bli Tani
Pershkrimi

Cante shpine Kingsons Modeli: 3140W, ne ngjyre te zeze material teper cilesor poliester i papershkrueshem nga uji. Me dizaj teper elegant dhe modern, multifunksionale per biznes, udhetime, shkolle etj, Perfekte per te marr kudo me vete laptopin dhe aksesore te ndryshem. Vjen me xhep te sigurt ne pjesen e pasme te cantes, dizajn USB per karikimin te shpejte te celularit me panel diellor 9W. Permasat: 50 x 37 x 22 CM

Transporti

Tirane 12-24 Ore (100 Leke)

Rrethe 24-48 Ore (200 Leke)

Kosove 72 Ore (5 Euro)

Kodi:#86676

Kategori: Kepuce & Canta, Çanta meshkuj, Çanta Shpine

Bags & Handbags
(100% Vleresime)
Vizito dyqanin
Bags & Handbags
Shkarko Gjejevete.al

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.