Duke u ngarkuar...
-
+
Bli Tani
Pershkrimi

Cante supi Kingsons Modeli: 3174W, prej materiali teper cilesor vjen ne ngjyre te zeze. E pershtatshme per personat qe merren kryesisht me biznes vjen me nje dizajn te holle teper elegant dhe modern, perfekte per laptop 10.1" , Vjen me xhep te sigurt ne pjesen e pasme te cantes, dizajn USB per karikimin e celularit dhe gjithashtu vend per te mbajtur kartat tuaja ne shiritin e rripit. Permasat: 31 x 19 x 8 CM

Transporti

Tirane 12-24 Ore (100 Leke)

Rrethe 24-48 Ore (200 Leke)

Kosove 72 Ore (5 Euro)

Kodi:#86675

Kategori: Kepuce & Canta, Çanta meshkuj, Çanta Supi

Bags & Handbags
(100% Vleresime)
Vizito dyqanin
Bags & Handbags
Shkarko Gjejevete.al

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.