Duke u ngarkuar...
-
+
Bli Tani
Pershkrimi

Cante shpine Kingson Modeli: 3215W, ne ngjyre gri te erret ne te zeze, e pershtatshme per personat qe merren kryesisht me biznes vjen me nje dizajn te holle teper elegant dhe modern, e perbere nga fibra me kompresim me densitet te larte, e pershkrueshme nga uji. Vjen me porte karikimi USB dhe rripa shpine teper komod. E pershtatshme per laptop 15,6". Permasat: 44 x 25 x 5cm

Transporti

Tirane 12-24 Ore (100 Leke)

Rrethe 24-48 Ore (200 Leke)

Kosove 72 Ore (5 Euro)

Kodi:#86664

Kategori: Kepuce & Canta, Çanta meshkuj, Çanta Shpine

Bags & Handbags
(100% Vleresime)
Vizito dyqanin
Bags & Handbags
Shkarko Gjejevete.al

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.