Duke u ngarkuar...
-
+
Bli Tani
Pershkrimi

Jumpsuit per femra, kaq i bukur dhe i vecante, perfekt per te nxjerr ne pah linjat tuaja pasi vjen pas trupit me nje menge te gjate dhe detaje rrjete me shkelqim ne njeren ane te kembes. Perfekt per tu dukur plot stil dhe e vecante ne eventet tuaja. I disponueshem ne ngjyre te bardhe dhe te zeze ne masat: S, M dhe L.

Transporti

Tirane 12-24 Ore (100 Leke)

Rrethe 24-48 Ore (200 Leke)

Kosove 72 Ore (5 Euro)

Kodi:#86621

Kategori: Fashion, Veshje Femra, Jumpsuit & Paliçeta

Fashion Shop
(100% Vleresime)
Vizito dyqanin
Fashion Shop
Shkarko Gjejevete.al

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.