Duke u ngarkuar...
-
+
Bli Tani
Pershkrimi

Kostum per femra, plot stil vjen me 2 pjese: pantallona te gjata stil cowboy + xhakete. Material teper cilesor me shkelqim dhe i plote .Vjen ne ngjyre roze, te zeze, lejla dhe portokalli ne masat: S, M dhe L.

Transporti

Tirane 12-24 Ore (100 Leke)

Rrethe 24-48 Ore (200 Leke)

Kosove 72 Ore (5 Euro)

Kodi:#86613

Kategori: Fashion, Veshje Femra, Veshje Set

Fashion Shop
(100% Vleresime)
Vizito dyqanin
Fashion Shop
Shkarko Gjejevete.al

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.