Duke u ngarkuar...
-
+
Bli Tani
Pershkrimi

Drita dekorative te vecanta me 20 llamba te cilat leshojne drite te bardhe te ngrohte, Largesia e njeres llambe nga tjetra eshte 35cm. Funksionon me 2 bateri te tipit AA Me buton ON/OFF Gjatesia e tyre 2.2M

Transporti

Tirane 12-24 Ore (100 Leke)

Rrethe 24-48 Ore (200 Leke)

Kosove 72 Ore (5 Euro)

Kodi:#86502

Kategori: Produkte Sezonale, Krishtlindje, Drita

Home Supplies
(100% Vleresime)
Vizito dyqanin
Home Supplies
Shkarko Gjejevete.al

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.