Duke u ngarkuar...
-
+
Bli Tani
Pershkrimi

Cante supi per femra, Material lekure teper cilesore me 2 rripa zinxhiri , teper praktike dhe shume e kombinueshme gjate perdishmerise tuaj. Vjen ne ngjyre: te zeze me kafe dhe te zeze.

Transporti

Tirane 12-24 Ore (100 Leke)

Rrethe 24-48 Ore (200 Leke)

Kosove 72 Ore (5 Euro)

Kodi:#86153

Kategori: Kepuce & Canta, Çanta femrash, Çanta Supi

Bags & Handbags
(100% Vleresime)
Vizito dyqanin
Bags & Handbags
Shkarko Gjejevete.al

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.