Duke u ngarkuar...
-
+
Bli Tani
Pershkrimi

Arush pellushi me doreze krruajtese per dhembet, vjen me teksture te bute TPU dhe dhembeza qe bejne me te lehte daljen e dhembeve te femijes tuaj. Perfekte per tu perdorur gjate gjumit, zvogelon shqetesimin e foshnjes gjate daljes se dhembeve. Permireson gjithashtu aftesine e femijes per te mbajtur me duar dhe per te kapur me gishta. Materiali 80% pambuk, 20% poliester, E pershtatshme per mosha 6 muaj e larte. Permasat: 36 x 19 cm

Transporti

Tirane 12-24 Ore (100 Leke)

Rrethe 24-48 Ore (200 Leke)

Kosove 72 Ore (5 Euro)

Mikelino
(100% Vleresime)
Vizito dyqanin
Mikelino
Shkarko Gjejevete.al

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.