Duke u ngarkuar...
-
+
Bli Tani
Pershkrimi

Set batanije dhe jastek BabyJem, material shume i vecante delikat e i ngrohte te cilin mund ta perdorni ne shtratin e femijes, gjate shetitjeve, ne karroce etj. Ruan temperaturen dhe mikroklimen e te voglit tuaj. Mund te lahet ne lavatrice ne temperaturen 40°C Per femije 0+ muajsh. Permasat: 70 x 80cm

Transporti

Tirane 12-24 Ore (100 Leke)

Rrethe 24-48 Ore (200 Leke)

Kosove 72 Ore (5 Euro)

Kodi:#86025

Kategori: Nena & Femija, Kujdesi per beben, Aksesorë

Mikelino
(100% Vleresime)
Vizito dyqanin
Mikelino
Shkarko Gjejevete.al

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.