Duke u ngarkuar...
-
+
Bli Tani
Pershkrimi

Set Bowling per femije, dhurata pefekte per te argetuar te vegjlit tuaj.Perbehet nga 6 birila, 1 ne ngjyre te verdhe,1 blu dhe 1 te kuqe dhe 2 topa nje te kuq dhe blu.

Transporti

Tirane 12-24 Ore (100 Leke)

Rrethe 24-48 Ore (200 Leke)

Kosove 72 Ore (5 Euro)

Kodi:#85945

Kategori: Nena & Femija, Lojra & formuese, Lodra

Toy Shop
(100% Vleresime)
Vizito dyqanin
Toy Shop
Shkarko Gjejevete.al

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.