Duke u ngarkuar...
-
+
Bli Tani
Pershkrimi

Dispenser per drithera dhe fruta te thata, vjen me nje dizajn bashkekohor material polipropileni, I pershtatshem per nje shumellojshmeri te gjere te ushqimeve te thata si dritherat, arrat, fasulet, oriz, etj. Mjafton te mbani shtypur butonin e rrumbullaket per te hedhur sasine qe doni ne tasin transparent me doreze mbajtese e cila sherben gjithashtu dhe si kullese ne njeren ane te saj, Mban deri ne 12 kg, permasat: 34x17x41cm.

Transporti

Tirane 12-24 Ore (100 Leke)

Rrethe 24-48 Ore (200 Leke)

Kosove 72 Ore (5 Euro)

iShop
(100% Vleresime)
Vizito dyqanin
iShop
Shkarko Gjejevete.al

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.