Duke u ngarkuar...
-
+
Bli Tani
Pershkrimi

Xhakete per femra "Zara". Model teper i bukur dhe i kombinueshem me cdo veshje. Material cilesor i plote dhe dizajn i vecante me kuadrate .Gjendje ne ngjyre te bardhe. Masat: S, M, L.

Transporti

Tirane 12-24 Ore (100 Leke)

Rrethe 24-48 Ore (200 Leke)

Kosove 72 Ore (5 Euro)

Kodi:#85196

Kategori: Fashion, Veshje Femra, Xhaketa

Fashion Shop
(100% Vleresime)
Vizito dyqanin
Fashion Shop
Shkarko Gjejevete.al

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.