Duke u ngarkuar...
-
+
Bli Tani
Pershkrimi

Govate e palosshme per femije me hapesire te bollshme, mund ta hapni dhe mbyllni sipas nevojes tuaj. E pershtatshme per femije deri ne 3 vjec. Permasat: 80 x 50 x 20CM

Transporti

Tirane 12-24 Ore (100 Leke)

Rrethe 24-48 Ore (200 Leke)

Kosove 72 Ore (5 Euro)

Kodi:#85000

Kategori: Shtepia & Kopeshti, Tualet, Aksesore

iShop
(100% Vleresime)
Vizito dyqanin
iShop
Shkarko Gjejevete.al

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.