Duke u ngarkuar...
-
+
Bli Tani
Pershkrimi

Cante organizuese per veshjet tuaja, te cilat mund ti merrni me vete ne udhetimet tuaja. Jane me zinxhir dhe doreza, rezistente ndaj ujit dhe pluhurit. Me dizenjo te ndryshme ne ngjyre te bardhe, blu, gri gri etj, ne masen S

Transporti

Tirane 12-24 Ore (100 Leke)

Rrethe 24-48 Ore (200 Leke)

Kosove 72 Ore (5 Euro)

Kodi:#84995

Kategori: Shtepia & Kopeshti, Dhome gjumi, Dollap

iShop
(100% Vleresime)
Vizito dyqanin
iShop
Shkarko Gjejevete.al

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.