Duke u ngarkuar...
-
+
Bli Tani
Pershkrimi

Arush Pellushi Me Drita ne permase 40 cm, vjen me drite ne ngjyre te bardhe, roze, te verdhe dhe blu.

Transporti

Tirane 12-24 Ore (100 Leke)

Rrethe 24-48 Ore (200 Leke)

Kosove 72 Ore (5 Euro)

Kodi:#84986

Kategori: Nena & Femija, Lojra & formuese, Pellusha

iShop
(100% Vleresime)
Vizito dyqanin
iShop
Shkarko Gjejevete.al

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.