Duke u ngarkuar...
-
+
Bli Tani
Pershkrimi

Raft organizimi material plastik i levizsshem, gjen perdorim kudo fale dizajnit te tij te vecante si ne kuzhine, tualet, dhome gjumi, sallon etj.Teper praktik, mund ta mbani te hapur ose te mbyllur fale mekanizmit levizes qe ka gje e cila e ben ate te vecante. Me 4 kate.

Transporti

Tirane 12-24 Ore (100 Leke)

Rrethe 24-48 Ore (200 Leke)

Kosove 72 Ore (5 Euro)

iShop
(100% Vleresime)
Vizito dyqanin
iShop
Shkarko Gjejevete.al

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.