Duke u ngarkuar...
-
+
Bli Tani
Pershkrimi

Luge per kepuce me gjatesi te rregullueshme, material celik teper rezistent i cili eshte punuar ne menyre qe mos te vrase kemben gjate veshjes se kepuceve. Me tre seksione gjatesie 31cm, 48cm dhe 65cm

Transporti

Tirane 12-24 Ore (100 Leke)

Rrethe 24-48 Ore (200 Leke)

Kosove 72 Ore (5 Euro)

Kodi:#84977

Kategori: Shtepia & Kopeshti, Tualet, Aksesore

iShop
(100% Vleresime)
Vizito dyqanin
iShop
Shkarko Gjejevete.al

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.