Duke u ngarkuar...
-
+
Bli Tani
Pershkrimi

Forme Per Akullore, pergatisni tani akullore ne shtepi apo kasata ne kete menyre kaq te thjeshte. Mjafton te hidhni lengun dhe frutat qe doni ne forme e me pas ta vendosni ne ngrirje dhe do te merrni akulloren e preferuar si nje lepirese te ngrire. Vjen ne material silikoni ngjyre bojeqielli ne forme trekendore.

Transporti

Tirane 12-24 Ore (100 Leke)

Rrethe 24-48 Ore (200 Leke)

Kosove 72 Ore (5 Euro)

Kodi:#84957

Kategori: Shtepia & Kopeshti, Kuzhina, Thika & Aksesorë

iShop
(100% Vleresime)
Vizito dyqanin
iShop
Shkarko Gjejevete.al

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.