Duke u ngarkuar...
-
+
Bli Tani
Pershkrimi

NIPPLE SHILD mase L, material silikoni i cili nuk rreshket dhe e ngre gjoksin tuaj lart. Zgjidhja qe ju duhet per veshjet qe nuk vishen dot me recipeta. Rezistent ndaj ujit, majfton ta lani dhe ta riperdorni perseri. Mund te prisni pjesen e siperme ne varesi te veshjes tuaj ne rast se nuk eshte estetike.

Transporti

Tirane 12-24 Ore (100 Leke)

Rrethe 24-48 Ore (200 Leke)

Kosove 72 Ore (5 Euro)

Kodi:#84951

Kategori: Eros, Veshje, Recipeta & Intimo

iShop
(100% Vleresime)
Vizito dyqanin
iShop
Shkarko Gjejevete.al

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.