Duke u ngarkuar...
-
+
Bli Tani
Pershkrimi

Valixhe “Pet Shop”,mund te mbahet dhe si cante shpine. Perbehet nga 18 aksesore te cilet sherbejne per perkujdesjen e kafsheve. Perfekte per argetuar femijen dhe per te nxitur imagjinaten e tyre.

Transporti

Tirane 12-24 Ore (100 Leke)

Rrethe 24-48 Ore (200 Leke)

Kosove 72 Ore (5 Euro)

Kodi:#84930

Kategori: Nena & Femija, Lojra & formuese, Lodra

Infinity
(100% Vleresime)
Vizito dyqanin
Infinity
Shkarko Gjejevete.al

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.