Duke u ngarkuar...
-
+
Bli Tani
Pershkrimi

Bluze per femra, me menge te gjata te fryra dhe dekolte pak te hapur. Material cilesor dhe model teper elegant per tu dukur plot stil. Gjendje ne ngjyre: te bardhe, te kuqe, roze dhe mustard. Masat: S, M, L dhe XL.

Transporti

Tirane 12-24 Ore (100 Leke)

Rrethe 24-48 Ore (200 Leke)

Kosove 72 Ore (5 Euro)

Kodi:#84921

Kategori: Fashion, Veshje Femra, Bluza

Fashion Shop
(100% Vleresime)
Vizito dyqanin
Fashion Shop
Shkarko Gjejevete.al

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.