Duke u ngarkuar...
-
+
Bli Tani
Pershkrimi

Loder Piano Makine Per Femije 18 muajsh, ndihmon ne zhvillimin e shqisave, shkathtesimin e duarve tek femija juaj, ne njohjen e ngjyrave, te formave dhe dallimin e melodive nga njera-tjetra.Nxit imagjinaten dhe kreativitetin e tyre!

Transporti

Tirane 12-24 Ore (100 Leke)

Rrethe 24-48 Ore (200 Leke)

Kosove 72 Ore (5 Euro)

Kodi:#84863

Kategori: Nena & Femija, Lojra & formuese, Lodra

Infinity
(100% Vleresime)
Vizito dyqanin
Infinity
Shkarko Gjejevete.al

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.