Duke u ngarkuar...
-
+
Bli Tani
Pershkrimi

Loder Xylophone, set kreativ qe ndihmon femijet tuaj te krijojne melodi te ndryshme, zhvillimin e degjimit, koordinimin sy-dore etj. E rekomandueshme per femije mbi moshen 3 vjec!

Transporti

Tirane 12-24 Ore (100 Leke)

Rrethe 24-48 Ore (200 Leke)

Kosove 72 Ore (5 Euro)

Kodi:#84861

Kategori: Nena & Femija, Lojra & formuese, Lodra

Infinity
(100% Vleresime)
Vizito dyqanin
Infinity
Shkarko Gjejevete.al

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.