Duke u ngarkuar...
-
+
Bli Tani
Pershkrimi

Puzzle me 1000 pjese Pisa Tower. Teper argetues dhe sfidues, njekohesisht mund ta perdorni si pikture ne murin e shtepise tuaj pamoramen fantastike nga Pisa Tower pasi te keni plotesuar gjithe copezat e tij.

Transporti

Tirane 12-24 Ore (100 Leke)

Rrethe 24-48 Ore (200 Leke)

Kosove 72 Ore (5 Euro)

Kodi:#84747

Kategori: Nena & Femija, Lojra & formuese, Puzzle

Infinity
(100% Vleresime)
Vizito dyqanin
Infinity
Shkarko Gjejevete.al

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.