Duke u ngarkuar...
-
+
Bli Tani
Pershkrimi

Gezoni vogelushet tuaj nen tingujt e muzikes se Pianos loder. Me butona ne forma kafshesh. Nje dhurate perfekte per te nxitur dashurine ndaj muzikes dhe zhvillimin e ndjenjes se ritmit tek femijet. Funksionon me 3 bateri te tipit AA. Per femijet 3+ vjec. Nje dhurate perfekte per argetimin e tyre.

Transporti

Tirane 12-24 Ore (100 Leke)

Rrethe 24-48 Ore (200 Leke)

Kosove 72 Ore (5 Euro)

Kodi:#83124

Kategori: Nena & Femija, Lojra & formuese, Lodra

Toy Shop
(100% Vleresime)
Vizito dyqanin
Toy Shop
Shkarko Gjejevete.al

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.