Duke u ngarkuar...
-
+
Bli Tani
Pershkrimi

Paisje Fitnessi per te ushtruar muskujt e krahut, gjoksit dhe ushtrimin e kycit te dores.Duron 1 force deri 40 KG.Perfekte per stervitjen e muskujve, fitnes aerobik dhe stervitje per force.Pajisja ne strukture te saj ka susta prej celiku karboni, material celik qe perbehet nga shume shtresa dhe dorezat.

Transporti

Tirane 12-24 Ore (100 Leke)

Rrethe 24-48 Ore (200 Leke)

Kosove 72 Ore (5 Euro)

Kodi:#82096

Kategori: Sport & Natyre, Fitness, Aksesore

Perfect Silhouette
(100% Vleresime)
Vizito dyqanin
Perfect Silhouette
Shkarko Gjejevete.al

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.