Duke u ngarkuar...
-
+
Bli Tani
Pershkrimi

Karte memorie SanDisk micro SD 2 gb

Transporti

Tirane 12-24 Ore (100 Leke)

Rrethe 24-48 Ore (200 Leke)

Kosove 72 Ore (5 Euro)

Kodi:#8187

Kategori: Telefona & Aksesore, Aksesorë, Të Tjera

Smart Store
(100% Vleresime)
Vizito dyqanin
Smart Store
Shkarko Gjejevete.al

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.