Duke u ngarkuar...
-
+
Bli Tani
Pershkrimi

Adaptor karikuesi per samsung galaxy

Transporti

Tirane 12-24 Ore (100 Leke)

Rrethe 24-48 Ore (200 Leke)

Kosove 72 Ore (5 Euro)

Kodi:#8173

Kategori: Telefona & Aksesore, Aksesorë, Karikues

Smart Store
(100% Vleresime)
Vizito dyqanin
Smart Store
Shkarko Gjejevete.al

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.