Duke u ngarkuar...
-
+
Bli Tani
Pershkrimi

Loja me argetuese dhe fiksuese per te femije dhe te rritur. Macja qe flet, talking Angela tashme vjen ne variantin loder. Pe¨rse¨rit c¸do fjale¨ qe¨ i thua dhe be¨n tinguj te¨ ndryshe¨m kur e prek tek koka, faqja, barku ose ke¨mba. Punon me bateri. Permasa: 20cm. Per femije 3+ vjec.

Transporti

Tirane 12-24 Ore (100 Leke)

Rrethe 24-48 Ore (200 Leke)

Kosove 72 Ore (5 Euro)

Kodi:#79586

Kategori: Nena & Femija, Lojra & formuese, Lodra

Trixie Shop
(100% Vleresime)
Vizito dyqanin
Trixie Shop
Shkarko Gjejevete.al

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.