Duke u ngarkuar...
-
+
Bli Tani
Pershkrimi

Vethe te vegjel per femra "Chanel". Dizanj kaq i bukur ne ngjyre gold. Teper aksesor elegant dhe fin sidomos per rastet e vecanta ose dhe per ne perditshmeri. Bere nga materiale cilesore rezistente qe ruajne ngjyren.

Transporti

Tirane 12-24 Ore (100 Leke)

Rrethe 24-48 Ore (200 Leke)

Kosove 72 Ore (5 Euro)

Kodi:#79484

Kategori: Bizhu & Aksesore, Femra, Vëthë

Elektronik&jewelery
(100% Vleresime)
Vizito dyqanin
Elektronik&jewelery
Shkarko Gjejevete.al

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.