Duke u ngarkuar...
-
+
Bli Tani
Pershkrimi

Dekor per Krishtlindje; Nje zbukurim kaq i lezetshem ne formen e nje xhuxhi te vogel ngjyre gurkali, me mjeker te bardhe ne forme gershetash dhe kapele.

Transporti

Tirane 12-24 Ore (100 Leke)

Rrethe 24-48 Ore (200 Leke)

Kosove 72 Ore (5 Euro)

Kodi:#79471

Kategori: Produkte Sezonale, Krishtlindje, Dekorative

Voila Home Decor
(100% Vleresime)
Vizito dyqanin
Voila Home Decor
Shkarko Gjejevete.al

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.