Duke u ngarkuar...
-
+
Bli Tani
Pershkrimi

Jastek dekorues; Jastek i bute me push per te dekoruar ambientin ne festat e fundvitit; Me imazhe festive te ndryshme ne njeren ane, dhe te bardha ne anen tjeter; Me permasa 45x45 cm.

Transporti

Tirane 12-24 Ore (100 Leke)

Rrethe 24-48 Ore (200 Leke)

Kosove 72 Ore (5 Euro)

Kodi:#79464

Kategori: Produkte Sezonale, Krishtlindje, Dekorative

Kitchen & Home
(100% Vleresime)
Vizito dyqanin
Kitchen & Home
Shkarko Gjejevete.al

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.