Duke u ngarkuar...
-
+
Bli Tani
Pershkrimi

Mbulese per karrige me motive festive (1 cope). Transformon kuzhinen tuaj gjate festave se fundvitit me keto mbulesa karrigesh me dizajne kaq te vecanta sic tregohen dhe ne foto. Hiqen dhe vihen shume lehte, pershtaten me te gjitha karriget. Permasa: 50 x 75 cm

Transporti

Tirane 12-24 Ore (100 Leke)

Rrethe 24-48 Ore (200 Leke)

Kosove 72 Ore (5 Euro)

Kodi:#79459

Kategori: Pashke, Krishtlindje, Dekorative

Great Season
(100% Vleresime)
Vizito dyqanin
Great Season
Shkarko Gjejevete.al

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.