Duke u ngarkuar...
-
+
Bli Tani
Pershkrimi

Ornament zbukurues me dizajn teper te vecante. Një bredh Krishtlindjesh ne brendesi te se cilit ndodhet nje shtepize dhe nje lokomotive e cila rrotullohet rreth shtepizes. Ky ornament pervec pamjes se mrekullueshme qe ka, eshte gjithashtu i pajisur me drita LED shumengjyreshe, muzike festive dhe levizje. Ka dy mënyra funksionimi: dritë dhe lëvizje OSE dritë, lëvizje dhe muzikë Krishtlindjesh. Ka përmasa afersisht 27 x 21 x 21cm dhe punon me 3 bateri AA. Material qeramike.

Transporti

Tirane 12-24 Ore (100 Leke)

Rrethe 24-48 Ore (200 Leke)

Kosove 72 Ore (5 Euro)

Kodi:#79446

Kategori: Produkte Sezonale, Krishtlindje, Dekorative

Great Season
(100% Vleresime)
Vizito dyqanin
Great Season
Shkarko Gjejevete.al

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.