Duke u ngarkuar...
-
+
Bli Tani
Pershkrimi

Dekor per Krishtlindje; Set me 6 topa kaq te bukur dekorues ngjyre gold dhe me vijezime qe krijojne imazhe festive gold; Funksionojne me varje dhe vendosen ne bredh; Me madhesi te topit 8 cm.

Transporti

Tirane 12-24 Ore (100 Leke)

Rrethe 24-48 Ore (200 Leke)

Kosove 72 Ore (5 Euro)

Kodi:#79401

Kategori: Produkte Sezonale, Krishtlindje, Dekorative

Voila Home Decor
(100% Vleresime)
Vizito dyqanin
Voila Home Decor
Shkarko Gjejevete.al

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.