Duke u ngarkuar...
-
+
Bli Tani
Pershkrimi

Përjetoni gëzimin duke krijuar një atmosferë pozitive dhe ngrohtësi në këtë sezon festiv. Dekor tavoline ne forme kapuci babagjyshi ne te cilen mund te vendosni luge, pirunje dhe thika ne tavolinen tuaj te festes. Materiali: pëlhurë me cilësi të lartë. Vijne ne dizenjon klasike ne ngjyre te kuqe me te bardhe. Permasat: 12 x 6cm.

Transporti

Tirane 12-24 Ore (100 Leke)

Rrethe 24-48 Ore (200 Leke)

Kosove 72 Ore (5 Euro)

Kodi:#79370

Kategori: Produkte Sezonale, Krishtlindje, Dekorative

iShop
(100% Vleresime)
Vizito dyqanin
iShop
Shkarko Gjejevete.al

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.