Duke u ngarkuar...
-
+
Bli Tani
Pershkrimi

Depilator elektrik për vetullat modeli: A-02. Jepini vetullave formen qe keni deshiruar gjithmone, pa dhimbje dhe ne nje kohe te shkurter. Mbani look-un tuaj perhere te kuruar. Fale dizajnit te tij, eshte shume praktik per t'a pasur ne cdo moment me vete. I heq vetullat me nje kalim edhe per nje kohe te shkurter. Praktik edhe komod ne perdorim. Punon jo vetem ne lekure te thate por edhe te lagur. I pershtatshem per cdo lloj lekure, nuk irriton dhe nuk le shenja. Mund të përdoret në mënyrë të sigurtë në buzë, vetulla, mjekër dhe në të gjithë fytyrën. Lekura juaj do jete e bute dhe e lemuar. Me ndricim te integruar qe te shikoni me mire zonen ku depiloni. Punon me nje zhurme shume te ulet. Prerësi mund të hiqet dhe lahet veçmas, ose të pastrohet me furçë pastrimi. Fuqia: 3W. Mund te karikohet me ane te fishes usb. Permasat: 12.5 x 2.5 x 2.5 cm.

Transporti

Tirane 12-24 Ore (100 Leke)

Rrethe 24-48 Ore (200 Leke)

Kosove 72 Ore (5 Euro)

Kodi:#78954

Kategori: Bukuria & Shendeti, Mjete depilimi, Depilues

Beauty Face
(100% Vleresime)
Vizito dyqanin
Beauty Face
Shkarko Gjejevete.al

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.