Duke u ngarkuar...
-
+
Bli Tani
Pershkrimi

Zbukurim i pemës së Krishtlindjeve me flake me vezullim të bardhë. Kombinoni ngjyra, dizajnë dhe përmasa të ndryshme për një dekorim të veçantë për Krishtlindje dhe dekorim të pemës suaj. Bota Magjike e Krishtlindjeve po vjen në jetë! Ngjyra E bardhë Materiali i produktit Shkumë Gjatësia x Gjerësia 10x10 cm

Transporti

Tirane 12-24 Ore (100 Leke)

Rrethe 24-48 Ore (200 Leke)

Kosove 72 Ore (5 Euro)

Kodi:#78602

Kategori: Produkte Sezonale, Krishtlindje, Dekorative

Home Supplies
(100% Vleresime)
Vizito dyqanin
Home Supplies
Shkarko Gjejevete.al

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.