Duke u ngarkuar...
-
+
Bli Tani
Pershkrimi

Lodër per femije kaq e vecante ne formen e nje babagjyshi te kamofluar si nje bredh Krishtlindjesh, loder kjo e cila rrotullohet mbi nje platforme, kercen si dhe kendon. E përshtatshme si një dhuratë për vogelushet tuaja ose si aksesor per dhomen e tyre ne eto festa fundviti. Punon me bateri me 3 bateri te tipit AA. Gjatesia: 20cm.

Transporti

Tirane 12-24 Ore (100 Leke)

Rrethe 24-48 Ore (200 Leke)

Kosove 72 Ore (5 Euro)

Kodi:#77409

Kategori: Nena & Femija, Lojra & formuese, Lodra

Trixie Shop
(100% Vleresime)
Vizito dyqanin
Trixie Shop
Shkarko Gjejevete.al

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.