Duke u ngarkuar...
-
+
Bli Tani
Pershkrimi

Set me 15 Unaza per femra. Bere nga material cilesor celik - inoxi qe ruajne ngjyren dhe nuk ndryshken. Dizajne te ndryshme, me gure, me motive apo dhe te thjeshta, te kombinuara mjaft bukur.

Transporti

Tirane 12-24 Ore (100 Leke)

Rrethe 24-48 Ore (200 Leke)

Kosove 72 Ore (5 Euro)

Kodi:#77228

Kategori: Bizhu & Aksesore, Femra, Unaza

Elektronik&jewelery
(100% Vleresime)
Vizito dyqanin
Elektronik&jewelery
Shkarko Gjejevete.al

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.