Duke u ngarkuar...
-
+
Bli Tani
Pershkrimi

Drite dekorative 3D me dizajn ne forme te nje plaku prej bore brenda nje xhami, per t'i bere me festive ambientet tuaja gjate periudhes se festave te fundvitit. Drita dekorative vjen me një fiksues vakumi, i cili mund të instalohet lehtësisht në xham, dyer, dollapë, peme etj., dhe lartësia mund të rregullohet sipas deshires. Para përdorimit, sigurohuni që sipërfaqja e montimit të jetë e pastër. Mund te vendosen ne cdo ambient: ne shtepi, zyra apo kudo tjeter. Bërë nga materiale PVC të qëndrueshme. Punon me 3 bateri te tipit AAA. Permasat: 16 x 11.5cm. I papërshkueshëm nga uji dhe i lehtë në përdorim.

Transporti

Tirane 12-24 Ore (100 Leke)

Rrethe 24-48 Ore (200 Leke)

Kosove 72 Ore (5 Euro)

Kodi:#77108

Kategori: Produkte Sezonale, Krishtlindje, Drita

Great Season
(100% Vleresime)
Vizito dyqanin
Great Season
Shkarko Gjejevete.al

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.