Duke u ngarkuar...
-
+
Bli Tani
Pershkrimi

Cante per te lare te brendshmet ne lavatrice. Tashme nuk keni pse shqetesoheni me kur lani sytjenat ne lavatrice. Me kete kupe ato nuk do demtohen aspak. Material qe duron temperatura te larta. Nuk humbasin formen dhe nuk miksohen me veshje te tjera. Materiali: Rrjete + Poliester. Dimensionet: 29x19 cm

Transporti

Tirane 12-24 Ore (100 Leke)

Rrethe 24-48 Ore (200 Leke)

Kosove 72 Ore (5 Euro)

Kitchen & Home
(100% Vleresime)
Vizito dyqanin
Kitchen & Home
Shkarko Gjejevete.al

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.