Duke u ngarkuar...
-
+
Bli Tani
Pershkrimi

Drita zbukuruese per t'i bere me festive ambientet tuaja gjate periudhes se festave. Mund te vendosen ne cdo ambient ne shtepi, zyra apo kudo tjeter. Pervec 20 dritave te verdha ato gjithashtu permbajne dhe zbukurime te tjera si zile, poca pishe, gjethe etj. Punon me 3 bateri. Gjatesia: 2m.

Transporti

Tirane 12-24 Ore (100 Leke)

Rrethe 24-48 Ore (200 Leke)

Kosove 72 Ore (5 Euro)

Kodi:#76315

Kategori: Produkte Sezonale, Krishtlindje, Drita

Great Season
(100% Vleresime)
Vizito dyqanin
Great Season
Shkarko Gjejevete.al

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.