Duke u ngarkuar...
-
+
Bli Tani
Pershkrimi

Veshje per Halloween; Seti i zombie qe nuk duhet te mungoje per Halloween, permban: xhaketë, këmishë, kravatë dhe pantallona; Material poliester me mase standarte.

Transporti

Tirane 12-24 Ore (100 Leke)

Rrethe 24-48 Ore (200 Leke)

Kosove 72 Ore (5 Euro)

Kodi:#75992

Kategori: Fashion, Veshje Meshkuj, Halloween

Everything Store
(100% Vleresime)
Vizito dyqanin
Everything Store
Shkarko Gjejevete.al

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.